Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Džekas milžinų nugalėtojas
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Džekas milžinų nugalėtojas

Jack the Giant Slayer

Veiksmo ir nuotykių, Mokslinė fantastika, Šeimai ir vaikams | JAV | 109 min | 2012

Garsas: Anglų, Lietuvių | Subtitrai: Latvių, Estų, Rusų

Dėdė nusiunčia Džeką į turgų parduoti arklio ir nupirkti šiaudinį stogą. Turguje jis sutinka gražuolę princesę Isabellą, kurią išgelbėja nuo chuliganų. Namo jis sugrįžta tik su saujele pupelių, kurias jam davė vienuolis, pataręs, kad jos yra šventos. Tačiau nepatenkintas dėdulė jas išmeta. Naktį pas Džeką atvyksta princesė, pabėgusi nuo vestuvių su Rodericku, kuriam tik rūpi tapti karaliumi. Netrukus pupelės įleidžia šaknis ir išleidžia didžiulį stiebą, kuris nusineša Džeko namą kartu su princese. Džekas su karaliaus sargyba tuoj pat leidžiasi į kelionę, kad išgelbėti princesę ir atranda mitinį pasaulį, kuriame gyvena tikri milžinai.

Aktoriai

Eddie Marsan, Eleanor Tomlinson, Ewan McGregor, Nicholas Hoult, Stanley Tucci

Režisierius

Bryan Singer