Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Super Džonis
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Super Džonis

Johnny English

Veiksmo ir nuotykių, Komedijos | JAV | 83 min | 2003

Garsas: Anglų, Rusų | Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų

Anglijos karalienė apiplėšta. Jos garbei, sostui ir šalies saugumui iškyla pavojus. Šios sumaišties metu Johnny English, žemo rango britų diplomatas, supainiojamas su geriausiu šalies slaptuoju agentu. Ir štai jis, entuziastingas, tačiau visiškai nieko neišmanantis Džeimso Bondo antrininkas, jau vadovauja pavojingai bei slaptai operacijai. Greiti automobiliai, moderniausios technologijos, ginklai ir pati slapčiausia informacija – viskas Johnny English rankose. Netrukus jis supranta dar vieną dalyką - įsimylėjus pasaulį gelbėti kur kas linksmiau.Britų komikas Rowanas Atkinsonas, Jums gerai pažįstamas kaip Ponas Bynas, sugrįžta naujame amplua. Dabar jis – Johnny English – „kietas“ superagentas, kuriam būdingas nepriekaištingas stilius ir neįtikėtinas išsiblaškymas pačiose rimčiausiose situacijose. „Johnny English“ – puikus humoro ir parodijų užtaisas, nes kas gi kitas galėtų geriau parodijuoti Džeimsą Bondą, jei ne jo kūrėjai.

Aktoriai

Rowan Atkinson, Ben Miller, John Malkovich