Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Darbas, meilė, reklama
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Darbas, meilė, reklama

It Had to Be You

Romantiniai, Komedijos | JAV | 82 min | 2016

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų |

Derbė Pauel siekia nutraukti ryšius su tėvo reklamos agentūra ir įsteigia savo firmą. Naujoji įmonė kur kas inovatyvesnė ir madingesnė, bet turi finansinių sunkumų. Kai Derbė praranda pelningą užsakymą, kurį laimi jos tėtis, mergina pasijunta visai beviltiškai. Ji neturi kitos išeities, kaip sutikti, kad jos įmonė būtų prijungta prie stambesnės firmos. Pertvarkant verslą mergina susipažįsta su kūrybos vadovu Deriku, bet visai nenori dirbti su konservatyviu kolega. Užuot bendradarbiavę, jie ima konkuruoti. Ar pavyks Derbės tėčiui priversti juos sutarti, o gal net įžvelgti gerąsias vienas kito puses?

Aktoriai

Corbin Bernsen, Michael Rady, Torrey DeVitto