Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Negarbingi šunsnukiai
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Negarbingi šunsnukiai

Inglorious Basterds

Trileriai, Veiksmo ir nuotykių, Dramos, Istoriniai | Vokietija, JAV | 146 min | 2009

Garsas: Vokiečių, Lietuvių | Subtitrai: Latvių, Estų, Rusų

Temos: „Oskarų“ laureatai

1941-ieji, nacių okupuota Prancūzija. Pulkininkas Hansas Landa, pravarde „žydų medžiotojas“, iššaudo Dreifusų šeimą. Pasprukti pavyksta tik nepilnametei Šozanai, kurios Landa nesivijo. Tuo pat metu amerikiečių leitenantas Aldas Reinas (akt. Brad Pitt) suburia aštuonių žydų-amerikiečių karių komandą, kurios tikslas – žiauriai nužudyti kiek įmanoma daugiau vokiečių kariškių ir taip pasėti paniką Trečiajame Reiche.

Praėjus ketveriems metams nuo šeimos išžudymo Šozana gyvena Paryžiuje, kur apsimesdama Emanuele Mimjo, valdo nedidelį kino teatrą. Jame naciai planuoja pristatyti naujausią savo propagandinį filmą. Mergina suvokia, kad filmo pristatymas, kuriame žada dalyvauti Trečiojo Reicho grietinėlė, yra puiki galimybė atkeršyti už jai artimų žmonių nužudymą.

Apie planuojamą filmo premjerą sužino ir britai. Į Paryžių jie išsiunčia leitenantą Arčį Hikoksą, kuris suvienija jėgas su „šunsnukiais“ bei vokiečių aktore ir dviguba agente...

Aktoriai

Brad Pitt, Christoph Waltz, Diane Kruger, Mélanie Laurent, Michael Fassbender

Režisierius

Quentin Tarantino