Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Nerealusis Halkas
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Nerealusis Halkas

The Incredible Hulk

Veiksmo ir nuotykių, Mokslinė fantastika | JAV | 107 min | 2008

Garsas: Anglų, Rusų | Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų

Temos: Komiksų ekranizacijos

Pagrindinis filmo veikėjas - mokslininkas Briusas Baneris (akt. Edwardas Nortonas) paveikiamas radiacijos. Besistengdamas sukurti vaistus, galinčius išgydyti jo užnuodytas ląsteles, mokslininkas netikėtai pažadina savyje bauginančią jėgą - nevaldomą, galingą mutantą Halką. Besislapstantis šešėliuose, atkirstas nuo pasaulio, kurį pažinojo ir nuo moters, kurią myli (akt. Liv Tyler), Briusas Baneris/ Halkas taip pat stengiasi išvengti ir persekiotojų. Pastariesiems vadovaujantis generolas (akt. Williamas Hurtas) aistringai trokšta sugauti Halką, kad išsiaiškintų jo paslaptį ir panaudotų jo galią saviems tikslams.

Aktoriai

Edward Norton, Liv Tyler, Tim Roth, Tim Blake Nelson

Režisierius

Louis Leterrier