Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Rajone
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Rajone

На районе

Biografija, Dramos, Tarptautiniai | Rusija | 90 min | 2018

Garsas: Rusų |

Filmas pasakoja istoriją apie Vovą (akt. Ilja Malanin) ir jo geriausią vaikystės draugą Kisą (akt. Danila Kozlovski), kurie diena iš dienos savo rajone užsiima įvairiais nelegaliais darbeliais, atnešančiais jiems nemažus pinigėlius. Lengvas uždarbis leidžia bičiuliams gyventi plačiai. Linksmybės, aštrūs pojūčiai ir trumpalaikiai malonumai tampa jų kasdienybe. Meilė vaikinams taip pat nėra svetima. Pamačius jauną gražuolę šokėją Sonią (akt. Angelina Strečina), netgi tokiam užkietėjusiam chuliganui ir muštynių asui Vovai suvirpa širdis. Jo santykiai su Sonia tampa slapti, nes vyriška draugystė jam yra svarbiausia , o meilės reikalai, pagal jį, „kietam bičui“ nedera. Tačiau vieną dieną viskas kardinaliai pasikeičia, kai draugai gauna itin patrauklų ir pelningą užsakymą. Tačiau jei jo imsis, patys taps visiškai savęs negerbiančiais šunsnukiais. Koks bus vaikystės draugų pasirinkimas?

Aktoriai

Danila Kozlovsky, Ilja Malanin, Olya Zueva

Režisierius

Olya Zueva