Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Bado žaidynės. Ugnies medžioklė
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Bado žaidynės. Ugnies medžioklė

The Hunger Games: Catching Fire

Veiksmo ir nuotykių, Mistika | JAV | 140 min | 2013

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų | Subtitrai: Estų

Temos: Knygų ekranizacijos

Prabėgus pusmečiui po 74-ųjų Bado žaidynių laimėjimo, Ketnė Everdin ir Pyta turi leistis į „Nugalėtojų turą“ po visą šalį. Ketnisės akibrokštas suteikė viltį tūkstančiams kitų gyventojų ir atrodo, kad šalyje bręsta sukilimas. Prezidentas Snou aplanko Ketnę ir Pitą ir pagrasina visų jos artimųjų gerove, siekdamas, kad mergina numalšintų kylančią revoliuciją. O naujos 75-osios žaidynės jau irgi netoli. Jos bus visiškai kitokios nei ligšiolinės. Prezidentas nusprendžia, kad arenoje atsidurs praeitų metų laimėtojai, bet šį kartą nugalėtojas bus tik vienas. Kuris pasiaukos? Tai yra antroji įspūdingo populiarumo sulaukusios trilogijos, lyginamos su „Hariu Poteriu“ ir „Žiedų valdovu“, dalis. Fantastinis filmas sukurtas pagal rašytojos Suzanne Marie Collins to paties pavadinimo kūrinį, išverstą į daugiau nei tridešimt kalbų. Pagrindinį vaidmenį kuria talentinga aktorė (Jennifer Lawrence), už pasirodymą „Optimisto istorijoje“ apdovanota Oskaru.

Aktoriai

Jack Quaid, Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Taylor St. Clair, Woody Harrelson

Režisierius

Francis Lawrence