Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius

Veiksmo ir nuotykių, Komedijos, Lietuviški | Lietuva | 91 min | 2015

Garsas: Lietuvių |

Temos: Lietuviški filmai

Saulius ir Paulius (akt. Giedrius Savickas ir Marius Repšys) – paprasti mažo miestelio gyventojai. Visos draugelių dienos yra panašios viena į kitą, laikas slenka lėtai ir nuobodžiai, tad atsitiktinio verslininko (akt. Evaldas Jaras) pasiūlymas pralėkti su klasiška mašina – tiesiog nepaprastas įvykis jų gyvenime! Kaip čia nesutiksi? Dar ir pasipuikuoti bus galima prieš miestelėnus. Tačiau linksmybės taip įsisiūbuoja, kad kitą dieną mašinos nebėra. O su tokiais kaip automobilį paskolinęs veikėjas nepajuokausi – šis už skriaudą pareikalauja apiplėšti traukinyje vyksiančias vestuves. Draugams nėra kur dėtis, o ir aplinkybės visai palankios – šventėje jau suplanuotas teatralizuotas apiplėšimas, tad Sauliui ir Pauliui tiesiog reikia „apsisukti“ prieš vaidinimą. Ateina lemtinga diena, šurmulio ir degtinės kupinas traukinys pajuda, o jo pasaloje jau laukia ne samdyti, bet „tikri“ plėšikai. Kaip pasibaigs pirmasis ir galbūt paskutinis Sauliaus ir Pauliaus nusikaltimas – paaiškės labai linksmoje komedijoje „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“, kurioje vaidina daugybė populiariausių Lietuvos aktorių.

Aktoriai

Giedrius Savickas, Marius Repsys, Ramūnas Cicėnas

Režisierius

Ričardas Marcinkus, Simonas Askelavicius