Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Šventės mažame miestelyje
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Šventės mažame miestelyje

Hometown Holiday

Romantiniai | Kanada | 80 min | 2018

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių |

Rajenas – ambicingas vienos didžiausių reklamos agentūrų darbuotojas. Pamatęs virusiniame vaizdo klipe dainuojantį muzikantą, jis nori nusamdyti jį naujausiai reklamos kampanijai, tad važiuoja pas nėščią seserį, tikėdamasis, kad per vestuves ji suves jį su tuo vyru. Šventėje jis susipažįsta ne tik su muzikantu, bet ir su Krista, kuri prisistato esanti paprasta kaimo mergina, o Rajenas sumeluoja esąs rančos savininkas. Jiedu susižavi vienas kitu, bet paaiškėja, kad Krista yra kur kas daugiau nei sakė, jis irgi turi pripažinti savo apgaulę. Ar melu prasidėjusi pažintis gali virsti tikra meile?

Aktoriai

Sarah Troyer

Režisierius

Jennifer Van Dyck