Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Atostogos griežtu režimu
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Atostogos griežtu režimu

Каникулы строгого режима

Tarptautiniai, Komedijos, Veiksmo ir nuotykių, Dramos | Rusija | 109 min | 2009

Garsas: Rusų | Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų

Du ne pirmos jaunystės veikėjai - Kolcovas (akt. Dmitriy Dyuzhev) ir Sumarokovas (akt. Sergey Bezrukov) susipažįsta griežto režimo kolonijoje. Kolcovas į koloniją pateko po netikėto likimo posūkio. Jis buvo gerbiamas MVD darbuotojas, turintis nemažą patirtį ir užgrūdintas Čečėnijos mūšių laukuose. Tačiau likimas iškrėtė jam piktą pokštą ir Kolcovas tapo ginklo brolio mirties kaltininku. Velionio giminaičiai pasistengia, kad Kolcovas patektų į „juodąją zoną" - ten, kur jo matyti nepageidauja niekas: nei kalėjimo prižiūrėtojai, nei kaliniai.
Tačiau Kolcovas susipažįsta su Sumarokovu - tokiu pat likimo ir aplinkinių skriaudžiamu kaliniu - ir jie nusprendžia, jog pakaks: pats laikas bėgti. Vieno iš kalėjimo darbuotojų padedami Kolcovas ir Sumarokovas pasprunka iš spygliuotos tvoros ribojamo pasaulio į taip trokštamą laisvę. O kas toliau? Buvę kaliniai turi pasislėpti nuo akylų teisėsaugos akių. Tik kur?..
Likimas juos atveda ten, kur bėgliai-kaliniai atsidurti nė pagalvot negalėjo. Kolcovas ir Sumarokovas patenka į vaikų vasaros stovyklą. Bėgliams tenka apsimesti pionierių būrio vadovais ir globon paimti visą gaują hormonų audrų kankinamų ir labai jau energingų paauglių. Buvę kaliniai net sapnuoti nesapnavo, kad atsidurti ribotoje erdvėje su būriu paauglių gali būti baisiau nei skaičiuoti dienas ant kieto „zonos" gulto. Kalėjime ir šilto ir šalto mačiusiems Kolcovui ir Sumarokovui, tenka patirti ne mažesnes patyčias ir skriaudas nei „zonoje". Kaip pikti ir nuožmūs kaliniai galėjo šitaip apsileisti ir užleisti pozicijas saujelei pienburnių?
Kolcovas ir Sumarokovas nusprendžia iš peties imtis pionierių auklėjimo. Juk jie - ne šiaip kokie nevykėliai pionierių vadovai. Jie - kaliniai su patirtimi ir privalo suimti būrį į nagą. Jie dar paspirgins tuos vaikiūkščius. Tačiau ėmęsi tokio sunkaus ir keisto (kaliniams) darbo auklėti gaują paauglių, Kolcovas ir Sumarokovas netikėtai atranda giliai slypėjusius gabumus, apie kuriuos nė neįtarė, ir atviras bei šiltas širdis...

Aktoriai

Sergey Bezrukov, Dmitry Djuzhev, Elena Babenko

Režisierius

Igor Zaytsev