Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Pagirios III: velniai žino kur
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Pagirios III: velniai žino kur

The Hangover Part III

Komedijos, Suaugusiųjų | JAV | 95 min | 2013

Garsas: Anglų, Lietuvių | Subtitrai: Latvių, Estų, Rusų

Praėjo dveji metai ir Phil, Stu ir Doug laimingai ir be nuotykių gyvena namuose. Vienintelis nelaimingas šutvės narys yra Alan. Vis dar ieškodamas tikslo, grupės nevykėlis nustojo gerti vaistus ir visiškai pasidavė impulsams, kas Alan reiškia - jokių ribų, jokių filtrų ir jokio smerkimo. Tai buvo, kol asmeninė krizė jį pagaliau privertė ieškoti pagalbos. Ir kas geriau padės jam žengti pirmąjį žingsnį, nei trys geriausi draugai? Šį kartą bernvakario ir vestuvių nebus. Ar įmanoma, kad kas nors nepasisektų? Tačiau, kai šutvė atsiduria kelyje, nežinome, kuo tai pasibaigs.

Aktoriai

Bradley Cooper, Ed Helms, Justin Bartha, Ken Jeong, Zach Galifianakis

Režisierius

Todd Phillips