Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Didysis Getsbis
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Didysis Getsbis

The Great Gatsby

Dramos, Romantiniai, Istoriniai, Muzikiniai | Australija, JAV | 136 min | 2013

Garsas: Anglų, Lietuvių | Subtitrai: Latvių, Estų, Rusų

Temos: „Oskarų“ laureatai, Knygų ekranizacijos

Šis Bazo Luhrmanno filmas pasakoja apie Niką Karavėjų (akt. Tobey Maguire), kuris iškeliauja iš centrinės Amerikos ir 1922 m. Pavasarį atvyksta į Niujorką. Tai laisvesnių elgesio normų, spindinčio džiazo ir aulinių batų karalių laikai. Savo amerikietiškąją svajonę besivejantis Nickas atsiduria paslaptingo, didžiulius vakarėlius organizuojančio Džėjaus Getsbio (akt. Leonardo DiCaprio) kaimynystėje. Jis gyvena kitoje įlankos pusėje nuo savo pusseserės Deizės ir jos merginėjančio, mėlynojo kraujo vyro, Tomo Bjukeneno. Dėl šios priežasties Nickas patraukia žavus, ypatingai turtingų žmonių pasaulis, jų iliuzijos, meilė ir išdavystės. Stebėdamas įvykius, būsimas rašytojas Nickas parašo pasakojimą apie uždraustą meilę, didžiulę tragediją, ir paryškina moderniųjų laikų problemas.

Aktoriai

Carey Mulligan, Elizabeth Debicki, Isla Fisher, Leonardo DiCaprio, Tobey Maguire

Režisierius

Baz Luhrmann