Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Florence
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Florence

Florence Foster Jenkins

Dramos, Komedijos, Istoriniai, Biografija | Jungtinė Karalystė | 105 min | 2016

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų | Subtitrai: Estų

Temos: „Oskarų“ nominantai

1944 m., vykstant Antrajam Pasauliniam karui, muzikos mylėtoja ir kompanijos siela Florence Foster Jenkins (akt. Meryl Streep) tiki, kad muzika svarbiau už viską. Jos vyras St. Clair Bayfield (akt. Hugh Grant) surengia nedidelį koncertėlį ir pasamdo pianistą Cosmé McMoon (akt. Simon Helberg). Sužinojęs, kad Jenkins visai nemoka dainuoti, McMoon yra pritrenktas, tačiau Bayfield ir jos dainavimo mokytojas Carlo Edwards (akt. David Haig) ir toliau apsimetinėja. Bayfield atrinkti koncerto žiūrovai palieka geriausius atsiliepimus apie koncertą ir Jenkins nusprendžia sukurti įrašą.

Aktoriai

Hugh Grant, Meryl Streep, Simon Helberg

Režisierius

Stephen Frears