Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Gatvės vaikis
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Gatvės vaikis

Fighting

Dramos, Veiksmo ir nuotykių, Sportas | JAV | 102 min | 2009

Garsas: Anglų, Rusų | Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų

Jaunas vaikinas iš provincijos – Šonas Makarturas (aktorius Channingas Tatumas) – bėgdamas nuo savo praeities, atvyksta į Niujorką. Bėgti yra nuo ko – šeimos tragedija, su kuria nesugebėjęs susitaikyti tėvas atitolo nuo sūnaus ir vaikiną paliko be artimųjų palaikymo ir supratimo.

Šonas užsiima suklastotų prekių pardavinėjimu gatvėse, tačiau tai jam nelabai sekasi – pirkėjų nedaug, o pinigų nuolat trūksta.

Vieną dieną Šonas sutinka iš pirmo žvilgsnio ganėtinai paslaptingą vyrą, vardu Harvis Bordenas (akt. Terrence Howard). Netrukus paaiškėja, kad vyro paslaptingumas slepia jo visuomenėje nepriimtiną veiklą: Harvis yra nelegalių gatvės kovų vadybininkas. Vieno atsitiktinio incidento gatvėje metu Harvis patyrusia akimi iš karto įžvelgia, kad Šonas – puikus kandidatas į gatvės kovotojus, ir atskleidžia jam savo paslaptį, įvesdamas vaikiną į pogrindinių kovų pasaulį.

Neturintis ko prarasti provincialas paklūsta patyrusiam „verslininkui“ ir pamažu išsikovoja savo vietą gatvės kovotojų reitinge. Gyvenimas nebestovi vietoje: viena sėkminga kova keičia kitą, aistras kaitina žavi brunetė ir jos rūpestingoji senelė. Pasiektas ir svarbiausias tikslas – nugalėtas praeities šešėlis.

Aktoriai

Channing Tatum, Luis Guzman, Terrence Howard

Režisierius

Dito Montiel