Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Paslaptinga karalystė
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Paslaptinga karalystė

Epic

Animacija, Šeimai ir vaikams | JAV | 98 min | 2013

Garsas: Anglų, Estų, Latvių, Lietuvių, Rusų |

Jaunoji Merė Katerina grįžta į savo tėvo, ekscentriško mokslininko, namus, bet šio visa apimantis troškimas atrasti mažųjų padarų civilizaciją gretimame miške neleidžia jiems suartėti. Tačiau Merę netrukus sumažina šio miško karalienė Torė, kurią mirtinai sužeidė trūnijantys boganai, ir įpareigoja kokoną su nauja karaliene pernešti į saugią vietą. Kartu su veteranu kovotoju Giriniu, dviem paikais moliuskais ir jaunuoju keistuoliu Merė sutinka padėti. Kai piktasis boganų vadas Mandragas priartėja, Merė ir jos naujieji draugai turi suvienyti pastangas ir rasti būdą, kaip išgelbėti savo pasaulį.

Aktoriai

Amanda Seyfried, Josh Hutcherson, Beyoncé

Režisierius

Chris Wedge