Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Meilei nereikia žodžių
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Meilei nereikia žodžių

Enough Said

Komedijos, Dramos, Romantiniai | JAV | 89 min | 2013

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų | Subtitrai: Estų

Išsiskyrusi vieniša motina Eva ištisas dienas dirba masažuotoja ir su nerimu laukia to momento, kai jos dukra išvyks mokytis į koledžą. Moteris sutinka mielą, linksmą ir ją suprantantį vyruką Albertą, kuris, pasirodo, taip pat neturi antrosios pusės. Besivystant jų romantiniams santykiams, Eva susidraugauja su nauja kliente Mariana. Mariana yra poetė, kurianti nuostabias eiles, ir ji būtų tiesiog tobula moteris, išskyrus vieną „bet“ - ji per daug bamba apie savo buvusį vyrą. Kuo daugiau Eva sužino apie Marianos buvusį vyrą, tuo daugiau ji pradeda abejoti savo santykiais su Albertu.

Aktoriai

James Gandolfini, Catherine Keener, Julia Louis-Dreyfus

Režisierius

Nicole Holofcener