Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Diagnozė - sveika mityba
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Diagnozė - sveika mityba

Diagnosis Delicious

Šeimai ir vaikams, Romantiniai | JAV | 84 min | 2016

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų |

Šefas Deivas susigadina puikią karjerą, kai jo romanas su maisto kritike tampa žinomas visiems. Elitiniai restoranai įtraukia Deivą į juoduosius sąrašus. Nerasdamas kitokio darbo, jis įsidarbina bičiulio kulinarijos mokykloje, kur veda kursus pradedantiesiems. Čia jis susipažįsta su žavia kardiologe Nina, ieškančia eksperto, galinčio vesti sveikos mitybos seminarus ligoninėje. Deivas imasi ir šio darbo, tik jo ir gydytojos biolaukai nelabai sutampa. Ar ilgai jis ištemps? O gal pagaliau jie supras, kad vienas kitam puikiai tiktų, jei tik panorėtų vienas kitą suprasti.

Aktoriai

Maya Lindh

Režisierius

Ron Oliver