Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Nusileidimas 2
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Nusileidimas 2

The Descent: Part 2

Siaubo, Veiksmo ir nuotykių | Jungtinė Karalystė | 89 min | 2009

Garsas: Anglų, Lietuvių |

Sara Carter (akt. Shauna MacDonald) sugebėjo pabėgti iš Apalačių urvų sistemos, kuriuose "crawlers" -- požeminėje tamsoje prisitaikę gyventi pirmykščiai žmonės išžudė visus jos draugus. Tikėdamasis, jog kai kurie urvų gyventojai išgyveno, šerifas Redmond Vaines sukviečia savo atstovus į gelbėjimo misiją ir nusprendžia pasiimti Sarah kartu kaip vedlę. Iš pradžių Sara neprisimena to patirto siaubo, kuris galėtų jos laukti apačioje, tačiau, komandai stumiantis giliau į urvą, ji regi vis ryškesnius prisiminimus, kol situacija nusistovi. Dabar pagalbos komanda iš šešėlių yra sekama naujo crawlers klano, kuris yra dar piktesnis ir labiau bauginantis nei jo pirmtakai.