Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Pasimatymas su meile
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Pasimatymas su meile

Date With Love

Komedijos, Romantiniai | JAV | 84 min | 2016

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių |

Daugybę gerbėjų turinčią Aleksę mylimasis meta tiesiog ant raudonojo kilimo. Tokia pikantiška žinia netrunka apskrieti pasaulį. Sužinojęs, kad jo dievinama garsenybė yra laisva, paauglys Deividas išdrįsta pakviesti ją į išleistuvių vakarą. Šis jo vaizdo įrašas sulaukia daugybės peržiūrų ir pasiekia pačią Aleksę. Ji nusprendžia nudžiuginti paauglį ir nueiti su juo į išleistuves. Deividui tai atrodė tarsi stebuklas, tačiau viskas tikra, svajonės pildosi! Aleksė temanė prasiblaškyti, bet supratusi, kad ima įsimylėti Deivido mokytoją poną Volšą, supras, kad viskas darosi daugiau nei rimta. Tik ar galės du tokie skirtingi žmonės rasti meilę kartu?

Aktoriai

Andrea Brooks, Caroline Cave, Larissa Albuquerque

Režisierius

Ron Oliver