Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Toks gyvenimas!
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Toks gyvenimas!

Le Sens de la fête

Komedijos | Prancūzija | 110 min | 2017

Garsas: Rusų | Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų

Kino gurmanų ir kritikų išgirti, filmo „Neliečiamieji“ kūrėjai Olivieris Nakache ir Erikas Toledano pristato komedija „C‘est la vie!“ Maksas dirba pobūvių organizatoriumi jau daugiau nei trisdešimt metų. Ir jis tikrai pats geriausias! Suorganizavo šimtus švenčių, tačiau jau kyla noras nuo viso to pailsėti. Visgi, reikia išpildyti dar vieną užsakymą – surengti prabangias Pjero ir Elenos vestuves XVII amžiaus dvare. Kaip visada, Maksas suplanavo kruopščiai: pasamdė padavėjų komandą, virėjus, indų plovėjus, davė nurodymus fotografui, užsakė muzikantus, gėlių dekoracijas – visus reikalingus tobulos šventės ingredientus... Bet, kaip tyčia, viena paskui kitą pasipila klaidos, kurios gali sugadinti pačias gražiausias šventės akimirkas, ir nepriekaištingą planą paversti chaosu, katastrofa. Ką reikia ir ko nereikia daryti, kad šventė jus džiugintų, o nevirstų nevaldoma, kad ir linksmų situacijų virtine?

Aktoriai

Jean-Pierre Bacri

Režisierius

Olivier Nakache, Éric Toledano