Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Bornas: Galutinis tikslas
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Bornas: Galutinis tikslas

The Bourne Ultimatum

Veiksmo ir nuotykių, Trileriai | Vokietija, JAV | 110 min | 2007

Garsas: Anglų, Lietuvių | Subtitrai: Latvių, Estų, Rusų

Temos: „Oskarų“ laureatai, Knygų ekranizacijos

Filmas pelnė 3 „Oskarus“ ir daugiau kaip 20 kitų apdovanojimų. Džeisonas Bornas trokšta išnykti, tačiau jį persekioja žmonės, kurie vyruką ir pavertė tokiu, koks jis yra: kovine mašina, nežinančia, nei kas yra pralaimėjimas, nei kas yra jis pats. Praradęs mylimą žmogų, Bornas trečioje epopėjos dalyje priverstas bėgti nuo puikiai treniruotų žudikų, tobulų technologijų ir kulkų lietaus. Jis suvokia, kad išsigelbėti gali tik išsiaiškinęs, kas yra iš tiesų. O atsakymai slypi kažkur praeityje. Bornas iškeliauja ieškoti pradžios ir atsakymų į savo klausimus stengdamasis išvengti visų tų, kurie rimtai pasiryžę nušluoti jį nuo žemės paviršiaus.

Filmas laimėjo 3 „Oskarus“ už geriausią montažą, garso montažą ir garso suvedimą.

Aktoriai

Edgar Ramírez, Joan Allen, Matt Damon

Režisierius

Paul Greengrass