Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Juodasis žaibas
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Juodasis žaibas

Черная молния

Tarptautiniai, Mokslinė fantastika | Rusija | 101 min | 2009

Garsas: Rusų |

Dima Maikovas (akt. Grigorijus Dobryginas) – paprastas studentas, kokių Rusijos sostinėje – dešimtys tūkstančių. Kaip ir visi jaunuoliai, Dima turi savo svajonių, viena iš jų – nuosavas automobilis. Tėvas apie šį sūnaus pomėgį žino ir gimtadienio proga sūnui padovanoja... senutėlę „Volgą“.
Tačiau tėvas net neįtaria, kad ši „Volga“ – nepaprastas automobilis. Skraidantis. Dima apie tai sužino netrukus, visiškai atsitiktinai. Iš pradžių vaikinas negali tuo patikėti, o apsipratęs ir įsitikinęs, jog nemiega – negali atsidžiaugti. Juk jam dabar nebaisus vienas didžiausių Maskvos prakeiksmų – didžiuliai eismo kamščiai. O kur dar su niekuo nesulyginamas malonumas išvairuoti „Volgą“ į naktinį Rusijos sostinės dangų!..
Vieno tokio naktinio pasivažinėjimo – pasiskraidymo metu Dimos gyvenimas pasikeis visiems laikams. Tamsiame skersgatvyje vaikinas tampa žmogaus mirties liudininku. Ne bet kokio žmogaus. Savo tėvo.
Sukrėstas ir įniršęs vaikinas nusprendžia tapti teisingumo vykdytoju, kovotoju su blogiu. Juo labiau, kad tinkamą transportą - skraidantį automobilį – tam tikslui Dima jau turi.