Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Dar kartą, iš naujo
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Dar kartą, iš naujo

Begin Again

Dramos, Muzikiniai | JAV | 99 min | 2013

Garsas: Anglų, Rusų | Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų

Temos: „Oskarų“ nominantai

Greta (Keira Knightley) ir jos ilgametis vaikinas Deivas (akt. Adamas Levine'as) draugauja nuo koledžo laikų ir kartu rašo dainas. Jie išvyksta į Niujorką, kai šis sudaro sutartį su stambia įrašų bendrove. Tačiau netrukus Deivas susipainioja naujai įgytos šlovės pinklėse ir nutolsta, palikdamas Gretą sudaužyta širdimi. Jos pasaulyje atsiranda prošvaistė, kai sėkmės nerandantis muzikos įrašų studijos darbuotojas Denas (akt. Markas Ruffalo) išgirsta ją koncertuojant Istvilidžo scenoje ir iš karto suvokia, jog aptiko šviežią talentą. Nuo tada netikėtas susitikimas virsta nuostabiu abiem pusėms pokyčius nešančiu bendradarbiavimu, apdainuojamu vasaros garso takelyje Niujorke.

Aktoriai

Keira Knightley, Mark Ruffalo, Hailee Steinfeld, James Corden, Yasiin Bey, Adam Levine

Režisierius

John Carney