Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Ruduo Niujorke
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Ruduo Niujorke

Autumn in New York

Romantiniai, Dramos | JAV | 101 min | 2000

Garsas: Anglų, Rusų | Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų

Pagyvenęs vyriškis netikėtai gauna meilės ir gyvenimo pamoką iš daug jaunesnės moters. Vilas Kynas (akt. Richard Gere) - turtingas penkiasdešimtmetis restoranų magnatas, suviliojęs ne vieną gražią moterį, tačiau taip ir nesugebėjęs įsipareigoti nė vienai iš jų. Vieną dieną Vilas susipažįsta su gražia, dvidešimčia metų už jį jaunesne Šarlote Filding (akt. Winona Ryder) ir pasitelkia visą savo žavesį norėdamas jai patikti. Netrukus jie užmezga romaną. Tačiau tai, ką Vilas laikė trumpalaikiu susižavėjimu, perauga į kur kas gilesnį jausmą, kai jis sužino, kad Šarlotė sunkiai serga ir jos liko nedaug gyventi.

Aktoriai

Richard Gere, Winona Ryder, Anthony LaPaglia, Vera Farmiga, J.K. Simmons

Režisierius

Joan Chen