Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Apolo 13
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Apolo 13

Apollo 13

Biografija, Veiksmo ir nuotykių, Istoriniai | JAV | 134 min | 1995

Garsas: Anglų, Rusų | Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų

Temos: „Oskarų“ laureatai, Dvidešimto amžiaus filmai

Tomas Hanksas, Billas Paxtonas ir Kevinas Baconas vaidina tikrais įvykiais paremtoje istorijoje apie amerikiečių astronautus, 1970-ųjų balandį įstrigusius kosmose, pakeliui į mėnulį. „Apolo 13“ misijos ekipažas atsidūrė beviltiškoje padėtyje, kai pakeliui į mėnulį sprogo deguonies balionas. Trys astronautai - Džimas Lovelas, Fredas Heisas ir Džekas Svigertas galėjo amžiams likti kosmose – uždusti be deguonies, nusinuodyti kenksmingomis dujomis arba sušalti. Tačiau jie sugebėjo grįžti namo, tiksliai apskaičiavę ir atlikę nusileidimą. Filme atkurta net menkiausia šių dramatiškų įvykių detalė.

Aktoriai

Tom Hanks, Bill Paxton, Kevin Bacon, Gary Sinise, Ed Harris

Režisierius

Ron Howard