Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Auroros Tygarden detektyvai. Negyvėlis iš dangaus
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Auroros Tygarden detektyvai. Negyvėlis iš dangaus

Dead Over Heels: An Aurora Teagarden Mystery

Trileriai, Mistika, Kriminalai | JAV | 80 min | 2017

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų |

Prisiekusi detektyvų mėgėja Aurora su drauge Sale netenka amo, kai į jų kiemą iš skrendančio lėktuvo nukrinta lavonas. Paaiškėja, kad tai Policijos vadas Frederikas Burnsas, kurio Aurora ne itin mėgo, bet tikrai nelinkėjo jam mirties. Keisčiausia, kad jį Aurora matė dar vakar, kai šis teiravosi bibliotekininkės buvusio vaikino policininko Martino buvimo vietos, esą norįs aptarti vieną iki šiol neišaiškintą bylą. Į ją kištis Aurorai, žinodamas jos smalsumą ir polinkį į detektyvus, policijos vadas griežtai neleido. Dabar Aurora svarsto, ar jo mirtis susijusi su tuo nusikaltimu. Faktas vienas, kad ji tikrai nesilaikys policijos vado nurodymų ir viską bandys išsiaiškinti pati.

Aktoriai

Candace Cameron Bure

Režisierius

Terry Ingram