Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Visi keliai veda į Romą
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Visi keliai veda į Romą

All Roads Lead to Rome

Komedijos, Romantiniai | JAV, Italija | 86 min | 2015

Garsas: Anglų, Rusų | Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų

Niujorke gyvenanti Megė (akt. Sarah Jessica Parker) yra žavi koledžo dėstytoja ir vieniša mama. Siekdama palaikyti šiltesnius santykius su savo amžinai viskuo nepatenkinta paaugle dukterimi Summer (akt. Rosie Day) ji suorganizuoja kelionę į Toskanos kaimelį Italijoje, kur kadaise praleido gražiausias savo pašėlusios jaunystės dienas.
Vos atvykusios į saulėtą Italijos provinciją niujorkietės susiduria su dailiu italu Luku (akt. Raoul Bova). Pasirodo, tai – buvęs Megės vaikinas, kuris iki šiol yra vienišas ir gyvena su savo 80-mete motina Karmen (akt. Claudia Cardinale).
Pastaroji netrunka susidraugauti su maištingąja Megės dukra. Naujosios pažįstamos labai skirtingos, tačiau abi jas vienija tikslas – ištrūkti iš Toskanos. Suvienijusios jėgas – senolė ir paauglė – pavagia automobilį ir išrūksta į Romą...

Aktoriai

Sarah Jessica Parker, Raoul Bova, Rosie Day

Režisierius

Ella Lemhagen