Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Alex ir Ruth
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Alex ir Ruth

5 Flights Up

Dramos | JAV | 88 min | 2014

Garsas: Anglų, Lietuvių, Rusų | Subtitrai: Estų

Menininkas Alex Carver (Morgan Freeman) su žmona mokytoja Ruth (Diane Keaton) prieš 40 metų neaiškioje Bruklino dalyje įsigijo apgriuvusį butuką. Dabar jų rajonas tapo labai prašmatnus, o jų butas - vertas didelės sumos. Į pensiją išėję Ruth ir Alex nė kiek nepasikeitė ir, kaip ir anksčiau, yra vienas kitą įsimylėję. Tačiau jie leido Ruth dukterėčiai, nekilnojamo turto agentei Lily (Cynthia Nixon) reklamuoti savo butuką, kad sužinotų, kiek pinigų už jį siūlo rinka. Atvirų durų išvakarėse Bruklino tiltą tariamai užpuola teroristai, todėl žiniasklaidos kurstomi žmonės pakeičia nuomonę apie gyvenimą Niujorke. Tačiau namuose Carver mylimas šuo Dorothy pradeda sunkiai vaikščioti. Kol Dorothy yra už didelę kainą gydoma pas veterinarus, Ruth prikalbina Alex pasižiūrėti buto Manhatane ir jie stebuklingai randa idealią vietą, kurią gali sau leisti.

Aktoriai

Alysia Reiner, Carrie Preston, Cynthia Nixon, Diane Keaton, Morgan Freeman