Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Trys tėčiai geriau nei jokio
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Trys tėčiai geriau nei jokio

Drei Väter sind besser als keiner

Šeimai ir vaikams, Dramos, Romantiniai | Vokietija | 87 min | 2016

Garsas: Vokiečių, Latvių, Lietuvių |

Vienuolikmetis Džasperas nori sužinoti, kas jo tėvas. O jo mama nė nenutuokia, kaip atsakyti į šį sudėtingą klausimą. Trijulė – Džasperas, jo mama Maikė ir sesuo Luiza – išsiruošia į specialią misiją pas močiutę Ingę. Ką ji pasakys apie tris dukters vyrus, iš kurių vienas galimai Džaspero tėvas? Kita vertus, Ingė negali priekaištauti dukrai, Maikė pati nežino, kas jos tėvas. Beje, visi potencialūs Džaspero tėvai labai skirtingi, tačiau sutaria dėl vieno – kad šitas reikalas praeitų kuo tyliau ir paprasčiau. Tad siekdami išvengti DNR testo, sugalvoja vieną gudrybę, tik ar nesigailės dėl to, kai susipažins su Džasperu ir pamatys, koks jis mielas berniukas?