Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos

Dažniausiai užduodami klausimai

Pradžia

Apie TVPlay Premium

Video transliacijų internetu paslauga „TVPlay Premium“ siūlo didžiausią turinio, kurį galima žiūrėti bet kur ir bet kada, pasirinkimą Baltijos šalyse. Mūsų klientams siūlome pasaulyje vertinamus filmus, serialus, turinį vaikams, dokumentiką ir geriausių sporto turnyrų transliacijas.

Dirbame su pasaulinio garso kino gamintojais ir platintojais, turime įsigiję visame pasaulyje populiarių sporto turnyrų transliacijų teises tam, kad galėtume jums pasiūlyti geriausią turinį, kurį galėsite žiūrėti taip, kaip patogu jums.

Ar galiu naudoti TVPlay Premium užsienyje?

Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu ES 2017/1128 “Dėl dėl internetinių turinio paslaugų tarpvalstybinio perkeliamumo vidaus rinkoje” nuo 2018 m. balandžio 1 d. TVPlay Premium“ suteiks savo žiūrovams keliaujantiems ES arba EEA (Islandija, Norvegija ir Lichtenšteinas) valstybėse, galimybę turėti prieigą prie to paties turinio, naudotis tokio pat tipo prietaisais bei jų skaičiumi ir funkcijomis kaip ir Lietuvoje. Lietuvos vartotojai, kurie norės žiūrėti "TVPlay Premium" filmus, serialus ir/arba sporto transliacijas, bet kurioje ES ir EEA šalyje, prieš tai turės tik patvirtinti savo gyvenamosios vietos valstybę (Lietuvą). Tai galima greitai ir paprastai padaryti prisijungus prie turimos “TVPlay Premium” paskyros ir įvedus patikrinimo kodą, kuris bus atsiųstas nurodytu telefono numeriu.

Turinys, pasiekiamas per TVPlay Premium

Filmai, serialai, animacija, dokumentika, populiarios vietinės laidos ir sportas gyvai.

Kokį sporto turinį galiu matyti TVPlay Premium Šeimos pakete?

TVPlay Premium yra pirmaujanti populiariausių pasaulyje sporto transliacijų paslauga Baltijos šalyse. Mūsų išskirtinis pasiūlymas žiūrovams - daugiau kaip 2500 val. įdomiausių sporto varžybų transliacijų kasmet. Galite mėgautis TVPlay Sports turiniu ir iki 6 tiesioginių tuo pačiu metu vykstančių sporto varžybų transliacijų.

 

Šį sezoną jums siūlome:

 

Futbolas:

- UEFA Čempionų lyga

- UEFA Europa lyga

- UEFA Supertaurė

- Anglijos Premier Lyga

- FA taurė (Anglija)

- DFB Pokal (Vokietija)

Ledo ritulys:

- Kontinentinė ledo ritulio lyga

- Pasaulio ledo ritulio čempionatas

 

Krepšinis:

- Eurolyga

- Fiba Europos ir Pasaulio krepšinio čempionatai

 

Auto ir moto sportas:

- MotoGP

- Formulė 3

 

Lengvoji atletika:

- IAAF Deimantinė lyga

 

Dviračių sportas:

- UCI dviračių lenktynės

 

Boksas:

- Įvairūs bokso mačai

 

Kita:

- Įvairių sporto lygų apžvalgos

 

UŽSISAKYTI TVPLAY PREMIUM ŠEIMOS PAKETĄ

 

Kaip įsigyti TVPlay Premium?

Norėdami gauti prieigą prie TVPlay Premium, Jūs tiesiog turėsite nemokamai užsiregistruoti portale tvplaypremium.lt. Norėdami naudoti TVPlay Premium savo įrenginyje, Jūs galėsite parsisiųsti TVPlay Premium programėlę ir naudoti ją savo išmaniajame įrenginyje.

Kaip pradėti naudotis TVPlay Premium?

Tam, kad žiūrėtumėte TVPlay Premium, Jums reikės pastovaus interneto ryšio su minimaliu 3Mbit/s atsisiuntimo greičiu, kompiuterio arba išmaniojo įrenginio (išmaniojo telefono ar planšetės).

Kaip sužinoti, ar TVPlay Premium turinį matysiu lietuvių kalba?

Didžioji dalis TVPlay Premium turinio yra išversta į lietuvių kalbą. Kalbos nustatymus lengvai pakeisite pasirinkę grotuvo nustatymus. Taip pat mėgstamą audio kalbą pasirinkite savo paskyros nustatymuose. Subtitrų nustatymas veiks tik grotuve.

Per kokius įrenginius aš galiu žiūrėti TVPlay Premium?

Jūs galite žiūrėti TVPlay Premium bet kuriame Android arba iOS įrenginyje (kompiuteryje, planšetėse arba mobiliuose telefonuose) su šiomis arba naujesnėmis programinės įrangos versijomis:

- Android - 4.4+ 
- iOS: 8+

Atsisiųskite mobiliąją programėlę: Apple Store arba Google Play

Kilus klausimams, ar per jūsų įrenginį galima žiūrėti TVPlay Premium, rekomenduojame atlikti suderinamumo testą

Sistemos reikalavimai norint naudotis TVPlay Premium

Tam, kad galėtumėte naudoti TVPlay Premium savo kompiuteryje Jums reikės šių sistemos nustatymų:

  • PC su Windows Vista arba naujesne OS programine įranga
  • MAC OS X 10.5.7+ arba su naujesne OS programine įranga

Detalus naršyklių ir operacinių sistemų suderinamumas:

 

Chrome   

Safari    

Firefox

  Opera

  IE 9  

  IE 10  

  IE 11

   Edge

WinXP

Ne

Ne

Ne

  Ne 

  Ne

  Ne

  Ne

  Ne

Win Vista  

Taip

Ne

Taip

  Ne

  Ne

  Ne

  Ne

  Ne

Win 7

Taip

Ne

Taip

  Ne

  Ne

  Ne 

  Ne

  Ne

Win 8

Taip

Ne

Taip

  Ne

  Ne

  Ne

  Taip

  Ne

Win 8.1

Taip

Ne

Taip

  Ne 

  Ne

  Ne

  Taip

  Ne

Win 10

Taip

Ne

Taip

  Ne

  Ne

  Ne

  Taip

  Taip

Mac OS X

Taip

Ne

Taip

  Ne

  Ne

  Ne

  Ne

  Ne

Koks turi būti mano interneto greitis, kad galėčiau naudotis TVPlay Premium?

Minimalus interneto greitis turi būti 3 Mbit/s. Mūsų rekomenduojamas interneto greitis norint patirti visus paslaugos privalumus, įskaitant HD raiškos kokybę - ne mažiau 20 Mbit/s.

Atlikite savo interneto greičio testą su speedtest.net

Gedimų šalinimas

Naudoju reklamos blokavimo įrankius (Ad Block) ir svetainėje nematau paveikslėlių. Kodėl?

TVPlay Premium paslauga sukurta veikti be reklamos blokavimo įrankių. TVPlay Premium nėra reklamų, todėl teisingam puslapio atvaizdavimui rekomenduotume nenaudoti reklamos blokavimo (Ad Block) įrankių.

Kaip aš galiu įsitikinti, kad mano įranga veiks su TVPlay Premium?

Norėdami įsitikinti, kad Jūsų sistema yra tinkama norint naudotis TVPlay Premium, žiūrėkite dalį "Naudojimasis paslauga". Jeigu Jūsų sistemos nustatymai neatitinka reikalavimų, gali būti, kad TVPlay Premium galėsite naudotis su apribotu funkcionalumu.

Gaukite paskutinius naršyklės atnaujinimus

Norėdami įsitikinti, kad TVPlay Premium pilnai veiks Jūsų įrenginyje, visada patikrinkite, ar Jūsų įrenginyje yra įdiegta naujausia programinė įranga (kompiuteriams tai reiškia naujausią naršyklės versiją).

Koks interneto ryšys reikalingas sklandžiam vaizdo atkūrimui per mano kompiuterį?

Tam, kad TVPlay Premium veiktų Jūsų kompiuteryje ir kad Jūs galėtumėte žiūrėti vaizdą nepertraukiamai, reikalingas nepertraukiamas interneto ryšys, kuris gali būti teikiamas standartiniu interneto ryšio kabeliu arba belaidis interneto ryšys per 3G/4G maršrutizatorių.

Turiu greitą interneto ryšį, tačiau vaizdas atkūriamas nekokybiškai. Kokia problema?

Šiuo atveju turite patikrinti, ar Jūsų įrenginiuose įdiegta naujausia programinė įranga ir ar įrenginiai atitinka visus naudojimosi TVPlay Premium reikalavimus. Jūs taip pat galite perkrauti savo įrenginį, kas leis Jūsų įrenginiui veikti sparčiau.

Kaip aš galiu pakeisti vaizdo kokybę?

Pagal numatytuosius parametrus vaizdo kokybė nustatoma automatiškai ir prisitaiko prie Jūsų turimo interneto ryšio greičio. Norėdami kokybę pasirinkti rankiniu būdu, tai galite padaryti savo įrenginio nustatymuose pasirinkę vieną iš kokybės nustatymų (aukštą, vidutinę arba žemą) arba pasirinkti vaizdo kokybę paspaudus nustatymų mygtuką žemutiniame kampe kairėje bei pasirinkus norimą vaizdo kokybę.

Ar aš galiu žiūrėti TVPlay Premium per GPRS arba CDMA mobilųjį ryšį?

Deja, 2G arba GPRS interneto greitis nėra pakankamas norint naudotis TVPlay Premium. Kad galėtumėte naudoti TVPlay Premium, Jums prireiks mažiausiai 3G mobilaus interneto greičio.

Noriu žiūrėti HD kokybės vaizdo įrašus. Kaip turėčiau elgtis?

TVPlay Premium turinys nėra suskirstytas į HD ir standartinės kokybės turinį. Todėl Jūs negalėsite pasirinkti HD kokybės visam turiniui.  Tačiau, didžioji dalis TVPlay Premium turinio (ypač filmai) turi HD kokybę ir Jūs tai galėsite pastebėti žiūrėdami turinį dideliame ekrane.

Kai bandau paleisti TVPlay Premium, gaunu pranešimą, kad esu ne Lietuvoje, nors aš esu Lietuvoje. Ką turėčiau daryti tokiu atveju?

Šiuo atveju Jūsų interneto tiekėjas tiekia Jums IP adresą, kuris nėra lietuviškas IP adresas. Norėdami gauti lietuvišką IP adresą, kreipkitės į savo interneto tiekėją.

Ką turėčiau daryti, jeigu žiūrint TVPlay Premium dingo interneto ryšis?

Šiuo atveju Jums nereikės nieko daryti, nes atsinaujinus interneto ryšiui, Jūs toliau galėsite žiūrėti vaizdą.

Kodėl aš negaliu matyti viso turinį?

Jeigu nematote viso turinio, įsitikinkite, kad Jūsų prenumerata leidžia Jums prieigą prie viso turinio.

Kodėl turinys ne lietuvių kalba?

Didžioji dalis TVPlay Premium turinio yra įgarsinta lietuvių kalbą. Likusi dalis pateikta su subtitrais lietuvių kalba.

Kodėl aš negaliu pakeisti kalbos?

Jeigu negalite pakeisti kai kurio TVPlay Premium turinio kalbos į lietuvių kalbą, tai reiškia, kad šiam turiniui nėra galimybės pasirinkti lietuvių kalbą. Norėdami įsitikinti, kad pageidaujama kalba yra tikrai negalima Jūsų pasirinktam turiniui, perkraukite programėlę arba, jeigu naudojate kompiuterį, atnaujinkite TVPlay Premium puslapį.

Kodėl TVPlay Premium neveikia su mano mobiliuoju internetu?

TVPlay Premium gali neveikti Jūsų įrenginyje dėl šių priežasčių:

- Įsitikinkite, kad Jūsų įrenginys atitinka visus keliamus reikalavimus;

- Galimai Jūsų turimas interneto ryšio greitis nepakankamas tam, kad galėtumėte naudotis TVPlay Premium, arba šiuo metu mobilaus ryšio interneto tinklas nepasiekiamas;

- Gali būti, kad Jūsų įrenginys nėra pridėtas prie Jūsų TVPlay Premium paskyros. Tai galite patikrinti TVPlay Premium meniu "Mano paskyra".

Kodėl turiniui, kurį aš šiuo metu žiūriu, nėra prieinama HD kokybė?

Visų pirma pabandykite perkrauti įrenginį, pasitikrinkite ar yra atnaujinta naršyklė bei programinė įranga. Jeigu HD kokybė neatsiranda, šiuo atveju tai reiškia, kad šiam turiniui HD kokybė neprieinama.

Kodėl aš negaliu pakeisti subtitrų?

Jeigu turinys yra prieinamas lietuvių kalba, paprastai subtitrai lietuvių kalba tokiam turiniui neprieinami. Norėdami įsitikinti, kad pageidaujamos kalbos subtitrai yra tikrai neprieinami Jūsų pasirinktam turiniui, perkraukite programėlę arba, jeigu naudojatės kompiuteriu, atnaujinkite TVPlay Premium puslapį.

Ypatybės ir funkcijos

Ar aš galiu žiūrėti TVPlay Premium per mano mobilųjį prietaisą ar televizorių?

Taip, Jūs galite matyti TVPlay Premium savo įrenginyje (žr.dalį "Naudojimasis paslauga"), tačiau šiuo metu ši paslauga negalima televizoriuose. TVPlay Premium paslaugą televizoriuje matyti galima per "Chromecast" įrenginį, kuris transliuos turinį iš išmaniojo įrenginio į televizorių arba be "Chromecast" įrenginio, jeigu Jūsų televizorius palaiko Adroid TV 6.0 ar aukštesnę programinės įrangos versiją.

Per kokius įrenginius TVPlay Premium paslauga yra prieinama?

TVPlay Premium prieinamas per visas Android ir iOS operacines sistemas, turinčias naujausias programines įrangas (žr. dalį "Naudojimasis paslauga").

Kaip žiūrėti TVPlay Premium per iPad ir iPhone prietaisus?

Programėlę galite parsisiųsti į savo iPad ir iPhone iš "Programėlių parduotuvės" paieškoje nurodydami TVPlay Premium. Parsisiųskite mobiliąją programėlę iš Apple Store

Kaip žiūrėti TVPlay Premium per Android įrenginius?

Programėlę galite parsisiųsti į savo Android įrenginį iš "Programėlių parduotuvės" paieškoje nurodydami TVPlay Premium. Parsisiųskite mobiliąją programėlę iš Google Play

Koks yra minimalus interneto greitis TVPlay Premium mobiliems įrenginiams?

3 Mbit/s

Naudotojo paskyros nustatymai

Kodėl aš turiu užsiregistruoti, kad gaučiau TVPlay Premium?

Jums reikės užsiregistruoti TVPlay Premium, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamą paketą. Be registracijos Jūs negalėsite naudotis TVPlay Premium, nes tai yra mokama paslauga.

Kaip užsiregistruoti TVPlay Premium?

Užsiregistruoti yra labai paprasta. Jums reikės apsilankyti TVPlay Premium internetiniame puslapyje, užpildyti visą reikiamą informaciją ir sekti visus nurodymus. Užtruksite mažiau, negu 3 minutes.

Koks yra registracijos TVPlay Premium privalumas?

Užsiregistravę TVPlay Premium, turėsite prieigą prie visos platformos. Jeigu neužsiregistruosite, galėsite tik naršyti puslapyje, bet video turinio žiūrėti negalėsite.

Ar po registracijos TVPlay Premium į mano elektroninį paštą bus siunčiama daugybė nereikalingos informacijos?

Siųsime tik aktualią informaciją bei gerbsime jūsų privatumą. Visada galėsite atsisakyti naujienlaiškių, paspaudę atitinkamą nuorodą. Jeigu pasirinksite naujienlaiškio atsisakymą, daugiau naujienlaiškių nebegausite.

Kaip aš galiu atstatyti savo prarastą slaptažodį?

Jūs galite atnaujinti savo slaptažodį TVPlay Premium sistemos prisijungimo ekrane. Pasirinkite "Pamiršote slaptažodį?" ir suveskite savo elektroninio pašto adresą, kurį nurodėte registruodamiesi TVPlay Premium. Jūsų elektroninio pašto adresu bus išsiųsta instrukcija kaip atnaujinti slaptažodį.

Mano prisijungimas arba slaptažodis neveikia. Ką turėčiau daryti?

Tokiais atvejais atlikite šiuos veiksmus:

1. Įsitikinkite, kad Jūsų kompiuteryje ar įrenginyje yra interneto ryšys.

- jeigu interneto ryšio nėra, prijunkite jį;

- jeigu įrenginys jau yra prijungtas prie interneto ryšio, tuomet... 

2.   Atnaujinkite savo slaptažodį (slaptažodžio atnaujinimas aprašytas ankstesnėse DUK dalyse. Jeigu negalite atnaujinti slaptažodžio arba vistiek nepavyksta prisijungti prie sistemos, tuomet...

3. Kreipkitės į TVPlay Premium klientų aptarnavimo centrą premium@tvplay.lt arba telefonu 8 37 281055 (TELE-2 klientams - 8 37 281056), jog įsitikintumėte, kad paskyra yra aktyvuota.

Kaip aš galiu atšaukti / ištrinti savo vartotojo paskyrą?

Jūs galite atsisakyti prenumeratos tvplaypremium.lt puslapyje prisijungę prie "Mano paskyra". Toliau kairėje puslapio pusėje pasirinkite meniu "Prenumerata". Pasirinkus "Atsisakyti prenumeratos" Jūsų paskyra taps nebeaktyvi. Tačiau turėkite omenyje, kad jeigu jau esate sumokėjęs už sekančias 30 dienų, Jūsų paskyra bus aktyvi iki to laikotarpio pabaigos.

Kokie yra amžiaus apribojimai registruojantis TVPlay Premium?

Tam, kad užsiregistruotumėte TVPlay Premium, turite būti ne jaunesnis, nei 18 metų amžiaus.

Kokia yra TVPlay Premium vaizdo kokybė?

Filmų, šou ir serialų kokybė priklauso nuo šių veiksnių:

1. Jūsų interneto ryšio greičio - Priklausomai nuo Jūsų turimo interneto ryšio greičio, tais atvejais, kai jis yra per lėtas, TVPlay Premium rodomo turinio kokybė atitinkamai sumažės.

2. Nuo to, kokios kokybės turinys buvo įkeltas į platformą.

Sporto turinio laidos priklauso nuo dviejų veiksnių:

1. Jūsų interneto ryšio greičio - Priklausomai nuo Jūsų turimo interneto ryšio greičio, tais atvejais, kai jis yra per lėtas, TVPlay Premium rodomo turinio kokybė atitinkamai sumažės.

2. Nuo to, kokios kokybės laida buvo įkelta į kanalą, kuris transliuojamas platformoje.

Sąskaitos ir prenumerata

Kas yra TVPlay Premium kuponas?

TVPlay Premium kuponas suteikia nuolaidos kodą, kurį įvedus į tam skirtą laukelį užsisakymo metu, yra pritaikomos specialios TVPlay Premium įsigyjimo sąlygos. Šiuo metu kuponai platinami specialių kampanijų metu. Netrukus galėsime pasiūlyti kuponų įsigyjimą per mūsų partnerius, kad galėtumėte dar patogiau naudotis mūsų paslaugą. Taip pat dovanoti TVPlay Premium prenumeratą savo draugams ir artimiesiems!

Kaip aš galiu sumokėti už TVPlay Premium prenumeratą bei aktyvuoti kortelę internetiniams mokėjimams?

Už TVPlay Premium prenumeratą galite sumokėti kreditine kortele arba per PayPal. Galite mokėti debeto kortele, jei debeto kortelė turi kredito kortelės charakteristikas (kortelės patvirtinimo numerį (CVV/CVC/CID), esantį ant kortelės prie parašo) ir turi aktyvuotą funkcija interneto mokėjimams atlikti. Aktyvuoti kortelę interneto mokėjimams galite prisijungę prie savo el. bankininkystės arba pasiskambinę į banką. American Express bei Maestro kortelėmis sumokėti už TVPlay Premium prenumeratą galimybės nėra.

Sužinokite daugiau apie kortelių aktyvavimą interneto mokėjimams atlikti jūsų banko svetainėse:

SWEDBANK 
SEB 
DNB BANKAS 
CITADELĖ 
ŠIAULIŲ BANKAS
NORDEA 
 

Abonementinio laikotarpio pinigų nuskaitymo laikai

Abonementinio laikotarpio pinigų nuskaitymo laikai:

  • Pinigai už abonementinį mokestį yra nuskaitomi likus 6 val. prieš Abonementinio laikotarpio pabaigą;
  • Nepavykus pinigų nuskaityti, antrą kartą pinigai bandomi nuskaityti praėjus 8 val. po Abonementinio laikotarpio pabaigos;
  • Trečią kartą pinigai bandomi nuskaityti praėjus 22 val. po Abonementinio laikotarpio pabaigos.

Jeigu pinigų nuskaitymo metu neturite pakankamos sumos, yra pasibaigęs mokėjimų kortelės galiojimo terminas, mokėjimų kortelė laikinai negalioja arba yra panaikinta arba dėl bet kokios kitos priežasties Mokesčiai nėra sumokami, Mes turime teisę panaikinti arba apriboti jūsų prieigą prie Paslaugos. 

Kodėl nepavyksta atlikti mokėjimo už TVPlay Premium bei ką tokiu atveju daryti?

Kai jūs užsisakote TVPlay Premium paslaugą, mes prašome jūsų mokėjimo kortelės arba Paypal informacijos. Ši informacija mums reikalinga tam, kad galėtume periodiškai nuskaičiuoti pinigus už TVPlay Premium paslaugą, kai sueina mokėjimo terminas. Tokiu būdu mes užtikriname, kad paslauga veiktų be sutrikimų bei jums nereikėtų niekuo rūpintis, išskyrus kokį mėgstamą filmą, serialą ar sporto rungtynes žiūrėsite šiandiena :)

Nepavykus nuskaityti pinigų nuo jūsų kortelės ar Paypal sąskaitos iš pirmo karto, mes kartojame tai dar du kartus bei atitinkamai apie tai informuojame jus el. paštu.

Dažniausios nepavykusio mokėjimo priežastys:

  • įsitikinkite, kad jūsų kortelėje yra pakankamas lėšų likutis
  • patikrinkite ar nepasibaigęs kortelės galiojimo laikas
  • kortelėje turi būti aktyvuota atsiskaitymo internetu funkcija.


Aktyvuoti kortelę interneto mokėjimams galite prisijungę prie savo el. bankininkystės arba pasiskambinę į banką. American Express bei Maestro kortele sumokėti už TVPlay Premium prenumeratą šiuo metu galimybės nėra.

Sužinokite daugiau jūsų banko svetainėse:

Jeigu pageidaujate, jūs taip pat galite užsisakyti TVPlay Premium paslaugą per mūsų partnerius - Viasat ar Tele2. Atsiskaitant per partnerius, mokėjimai bus vykdomi mėnesinių sąskaitų pagalba bei mokėjimo kortelės ar Paypal informacijos nereikės pateikti.

Jeigu mums nepavyks nuskaičiuoti lėšų per tris kartus, TVPlay Premium paslauga bus sustabdyta. Tačiau jei ateityje nuspręstumėte sugrįžti, jūsų mėgstamiausių video bei įrenginių sąrašai bus išlikę.

Kas yra TVPlay Premium Šeimos paketas? Ar man jis reikalingas?

TVPlay Premium Šeimos paketas turi didžiausią turinio pasirinkimą - tai filmai, šou, serialai, animacija ir, svarbiausia, sporto transliacijos gyvai bet kokiam žiūrovo skoniui Jūsų kompiuteryje ar išmaniajame įrenginyje.

Kiek kainuoja TVPlay Premium Šeimos paketas?

TVPlay Premium Šeimos paketas kainuoja 9,99 Eur per mėnesį, ir tai yra tik 3 Eur daugiau už standartinį TVPlay Premium paketą.

Kaip aš galiu pradėti žiūrėti TVPlay Premium Šeimos paketą?

Jeigu dar nesate pasirinkęs TVPlay Premium prenumeratos, Jūs galite prenumeruoti TVPlay Premium Šeimos paketą "Mano paskyroje". Jeigu jau esate prenumeravęs TVPlay Premium , turite ten pat pasirinkti "Aktyvuoti TVPlay Home Sportas" ir toliau sekti instrukcijas

Kiek įrenginių galima registruoti TVPlay Premium Šeimos paskyroje?

Galite užregistruoti iki 5 įrenginių, tačiau vienu metu galėsite naudoti tik 2 iš jų.

Ką reiškia įrenginio registracija?

Įrenginio registracija reiškia, kad galite kontroliuoti, kurie įrenginiai gali prisijungti prie TVPlay Premium ir paslauga naudotis; bei kuriems įrenginiams tai draudžiama.

Ar grąžinsite man pinigus, jeigu aš atšauksiu savo prenumeratą?

Ne, tokiu atveju pinigai nebus grąžinti, nes TVPlay Premium yra išankstinio apmokėjimo paslauga. Todėl Jūsų paskyra bus aktyvi iki apmokėto laikotarpio pabaigos.

Kaip aš galiu atšaukti savo prenumeratą?

Jūs galite atsisakyti prenumeratos tvplaypremium.lt puslapyje prisijungę prie "Mano paskyra". Toliau kairėje puslapio pusėje pasirinkite meniu "Prenumerata". Pasirinkus "Atsisakyti prenumeratos" Jūsų paskyra taps nebeaktyvi. Tačiau turėkite omenyje, kad jeigu jau esate sumokėjęs už sekančius 30 dienų, Jūsų paskyra bus aktyvi iki šio laikotarpio pabaigos.

Jei esate užsisakę TVPlay Premium per partnerius (Viasat ar Tele2), prašome dėl nutraukimo sąlygų kreiptis tiesiogiai į juos.

Mokėjimai po nemokamo išbandymo laikotarpio

Jums tereikia tik atlikti pirmą mokėjimą, o kitas mokėjimas bus atliktas automatiškai pasibaigus 30-ties dienų laikotarpiui. Jūs galite atsisakyti prenumeratos meniu skiltyje "Mano paskyra" įėję į skiltį "Prenumerata".

Kaip atlikti mokėjimą per PayPal?

Norėdami naudotis PayPal sąskaita, pirmiausia turite ją registruoti ir tada pridėti savo kreditinę kortelę (eikite į šį puslapį ir sekite instrukcijas https://www.paypal.com/lv/webapps/mpp/home).  Toliau turėsite pridėti savo PayPal sąskaitą prie TVPlay Premium. Tai galite padaryti "Mano paskyra" skilties "Prenumeratos" skiltyje.

Ar galima atlikti mokėjimus iš telefono?

Taip, mokėjimą galite atlikti iš savo mobilaus ryšio telefono. Norėdami tai padaryti, atverkite TVPlay Premium programėlę, nustatymų meniu pasirinkite "Prenumerata" ir sekite instrukcijas. Nuo sekančio mokėjimo visi paskesni mokėjimai bus atliekami automatiškai (žr. mokėjimų dalį).