Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Serija 7
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Antrasis Pasaulinis karas: Imperijos kaina: Serija 7

World War II: The Price of Empire: World War II: The Price of Empire

Sezonas 1 | 49 min | 2015

Garsas: Anglų, Rusų | Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų

Neprilygstantys vieno didžiausių pasaulio filmų archyvų resursai mums atskleidžia, kaip karo metais pasaulis visiškai pakito. Šimtai valandų įspūdingų kino kronikų apie konfliktą, namų frontą ir politinius lyderius atskleidžia įvykius, kurie įtakojo tradicinių pasaulio jėgų žlugimą. Šis platus archyvas pagyvinamas liudininkų, konflikto veteranų iš Lenkijos, Rusijos, Indijos ir D.Britanijos parodymais, kurie buvo specialiai nufilmuoti šiam serialui. Šios istorijos taip pat pagyvinamos originaliomis animacijomis, kuriose paaiškinami veiksmai nuo taktinio iki globalaus lygio.