Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Mano dukra Anne Frank
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Mano dukra Anne Frank

My Daughter Anne Frank

Istoriniai, Biografija | Vokietija | 89 min | 2015

Garsas: Vokiečių, Rusų | Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų

1945 m. Otto Frank sugrįžta iš Aušvitco į Amsterdamą. Jis išgyveno holokaustą, tačiau jo mylimai žmonai Edith ir dukterims Margot ir Anne nepasisekė. Otto Frank sekretorė išsaugojo jo dukters dienoraštį, užrašų knygutes ir gausią pavienių lapų kolekciją, kuriuose Anne aprašo sunkų laikotarpį, kai Amsterdame ir kitur žydams buvo beveik neįmanoma gyventi. Iš jos užrašų Otto sužino, kaip Anne iš tikrųjų jautėsi slapto užgrobimo metu, kokia ji buvo vieniša ir apie jos nuolatinę baimę būti susekta. Perrašydamas dienoraštį, Otto supranta, kiek mažai žinojo apie savo dukterį Anne. Nauji, stebinantys pokalbiai su jos palydovais, inscenizacijos, dokumentai ir archyvų medžiaga leidžia žiūrovams pažvelgti į Anne pasaulį ir jos istoriją. Pažadiname Anne dienoraštyje slypinčią baimę, svajones, meilę ir ilgesį, jos įsivaizduojamos ateities viziją ir netikėtos pabaigos realybę.