Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Lyndon B Johnson - po Kenedžio
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Lyndon B Johnson - po Kenedžio

Lyndon B Johnson - Succeeding Kennedy

Dokumentika, Istoriniai, Biografija | Vokietija | 52 min | 2013

Garsas: Anglų, Rusų | Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų

Po Dž. F. Kenedžio nužudymo, Lyndon B. Johnson atsidūrė valdžioje ir patyrė politinį įtarumą. Žvelgiant iš šiandieninės perspektyvos, Johnson labiau nei bet kada yra laikomas politinių reformų pradininku. Su anksčiau neviešinta garso medžiaga mes suprantame tikrąją situaciją po susišaudymo ir tai, kaip Lyndon B. Johnson sugebėjo valdyti šokiruotą vyriausybę ir jos žmones. Nuo naujojo Ruzvelto kurso, jis nustatė antrą svarbiausią amžiaus tikslą visuomenei ir valstybei. Šis prezidentas įvedė didžiąją vyriausybės programą, civilinių teisių aktą, ir balsavimo teisių aktą, o taip pat – „medicare“ ir „medicaid“ programas. Jis taip pat įvedė Amerikos visuomenę netgi iki mūsų dienų pakeitusius aktus.