Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Hindenburgas
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Hindenburgas

Hindenburg

Biografija, Istoriniai | Jungtinė Karalystė | 88 min | 2015

Garsas: Anglų, Rusų | Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų

1937 m. gegužės 6 d. gigantiškas vokiečių orlaivis Hinderburgas artėja prie transatlantinio skrydžio tikslo - Niujorko. Netikėtai jį ištinka katastrofa. Bandydamas nusileisti, Vokietijos oro pramonės pasididžiavimas įspūdingai susprogsta ir užsiliepsnoja. Per kelias sekundes milžiną praryja liepsnos. Keliavusiems neįtikėtinoje prabangoje, daugybei keleivių su įgula lieka du pasirinkimai mirti: iššokti iš 200 pėdų žemyn smegsiančio orlaivio, arba sudegti pragare. Hinderburgo tragedija buvo tokia pat reikšminga, kaip ir Titaniko katastrofa. Iki šios lemtingos dienos žmonės tikėjo, jog kelionės orlaiviais - stilingos, patogios ir greitos. Po Hinderburgo keliauti orlaiviais jau niekam nebekilo noras. Matysite Hinderburgą nuo pat jo paleidimo iki paskutinės jo kelionės ir įspūdingos baigties, taip pat ir tą lemtingą trūkumą, privedusį prie jo pragaišties.