Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Amazonės džiunglės
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Amazonės džiunglės

Amazonia

Šeimai ir vaikams, Gamtos | Brazilija | 79 min | 2013

Garsas: Portugalų |

“Amazonės džiunglės” – gyva ir vizuali geografijos bei biologijos pamoka. Amazonės gamta visados masino keliautojus, atradėjus ir gamtininkus. Dokumentinė juosta nukelia mus į Braziliją, bet ne į civilizuotą, o laukinę. Siužetas: Virš Pietų Amerikos skrenda mažutis lėktuvas, o jame prijaukinta kapucinų beždžionė Sajus. Lėktuvas patenka į audrą ir nukrenta Amazonėje, beždžioniukas smūgį išgyvena, tačiau dabar jam teks susidurti su laukine gamta. Amazonės džiunglės gąsdina Sajų, bet laukinė gamta prisijaukina beždžioniuką iš civilizacijos arba jis prisijaukina laukinį pasaulį. Sajus patiria baimės, smalsumo, paniekos ir galiausiai meilės jausmus. Šiame filme beveik nėra kompiuterinės grafikos, visi gyvūnai tikri “aktoriai”. Juk sunku gyvūnus priversti vaidinti. Šiame filme nėra jokių monologų ir dialogų, veiksmas ir istorija vystosi tik per stulbinančius Amazonės gamtos vaizdus ir dresiruotų gyvūnų bendravimą.